خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

لوله بازکني و تخلیه چاه در مناطق 22 گانه تهران - سريع - مطمئن - ارزان جهت مشاوره رایگان لطفا تماس بگیرید 09356707287

1 تومان

سیستم پیشرفته فیلتر استوانه ای

  • خیابان: کیلومتر35 جاده سنتو-شهرک فن آوری های برتر نبش -کوشش 5
  • شهر: مشهد
  • استان: خراسان رضوی
  • کشور: ایران
  • ارسال شده: تیر ۲۶, ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ ق.ظ
  • انقضاء: 23 روز, 13 ساعت
9-5---فارسی-20نمونه
سیستم پیشرفته فیلتر استوانه ای - تصویر1

توضیحات بیشتر

این سیستم که تکنولوژی آن منحصر به فرد ژاپن و آمریکا می باشد توسط کارشناسان و مبتکرین نیرو نماد بومی سازی گردیده است (شایان ذکر است شرکت نیرو نماد یک شرکت دانش بنیان و واحد تحقیقات و توسعه آن در پارک علم و فناوری خراسان رضوی مستقر می باشد) . در این تکنولوژی میدان الکترو استاتیک با محاسبات پیچیده به صورت کنترل شده بین چندین الکترود تقسیم و در هر لحظه میدان توسط مدار الکترونیک هوشمند کنترل می گردد.این نوع سیستم به گونه ای طرحی گردیده که آلودگی ها را نه در سطح الکترود، بلکه بر روی مدیای مخصوص در میدان الکتریکی رسوب می دهد و بدین ترتیب علاوه بر ظرفیت کاری بسیار بالا و عدم ایجاد آرک و یونیزاسیون روغن، احتمال آلودگی مجدد روغن را نیز به صفر می رساند.این سیستم امنیت بسیار بالایی دارد و بازده آن بسیار چشمگیر می باشد.
این سیستم ها به صورت bypass در کنار تانک روغن نصب می گردند و در یک بازه زمانی ۱ تا ۶ ماهه کلیه وارنیش های موجود در سیستم روانکاری به مرور در روغن حل گردیده و در سیستم فیلتر الکترو استاتیک جمع آوری می گردند. این بدان علت است که وارنیش در روغن به میزان مشخصی حل می شود و بنا بر این اگر تمام روغن سیستم را یک بار از فیلتر الکترو استاتیک عبور دهیم با اینکه وارنیش های روغن گرفته می شود اما وارنیش هایی که روی سطوح داخلی لوله ها و سیستم روغن رسانی رسوب کرده اند دوباره در روغن محلول می شوند و باید دوباره جداسازی شوند. این کار باید به میزانی پشت سر هم اتفاق بیفتد تا کل سیستم و سطوح داخلی عاری از وارنیش شوند. به همین دلیل سیستم های الکترو استاتیک را برای یک بازه زمانی چند ماه در سیستم قرار می دهند تا کلیه وارنیش های سیستم حذف گردند.
و معمولا سیستم های الکترو استاتیک را به عنوان یک option جانبی در کنار دستگاه های تصفیه روغن قرار می دهند تا از دستگاه اصلی تصفیه روغن جدا گردد و دستگاه اصلی تصفیه روغن را در مکانی دیگر بتوان بکار برد.برای اطمینان از صحت کارکرد سیستم الکترواستاتیک ابتدا باید رطوبت و ذرات معلق فلزی روغن توسط سیستم اصلی تصفیه روغن که مجهز به مگنت فیلتر و وکیوم دی هیدرات و فیلتر ذره گیر می باشد گرفته شود و سپس از سیستم فیلتر الکترو استاتیک استفاده نمود.

104 بازدید کل ، 1 امروز

  

شناسه آگهی : 8085b4d8832b0eec

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر