خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

لوله بازکني و تخلیه چاه در مناطق 22 گانه تهران - سريع - مطمئن - ارزان جهت مشاوره رایگان لطفا تماس بگیرید 09356707287

1 تومان

طراحی و ساخت هیدروسیکلون

  • خیابان: کیلومتر35 جاده سنتو-شهرک فن آوری های برتر نبش -کوشش 5
  • شهر: مشهد
  • استان: خراسان رضوی
  • کشور: ایران
  • ارسال شده: تیر ۲۶, ۱۳۹۷ ۹:۵۵ ق.ظ
  • انقضاء: 116 روز, 12 ساعت
طراحی و ساخت هیدروسیکلون - تصویر1

توضیحات بیشتر

با توجه به اینکه طراحی و ساخت هیدروسیکلون از دانش فنی خاص برخوردار می باشد شرکت نیرو نماد خراسان با داشتن علم مهندسی و استفاده ار نرم افزارهای تخصصی روز دنیا قادر به طراحی و ساخت هیدرسیکلون نسبت به شرایط عملیاتی خط ، اندازه ذرات ، نوع سیال و مواد با ظرفیت های متفاوت و مورد نیاز صنایع ( نفت ، گاز ، آب ، کاشی ، حفاری ، معادن فرآوری ، غذایی و… ) با راندمان بالا می باشد.
هیدروسیکلون جهت حذف ذارت جامد از فاز مایع
کاربرد این نوع سیکلون در کلیه صنایع ( نفت ، غذایی ، آب ، کشاورزی ، حفاری و … )
این سیکلون جهت حذف ذرات از مایعات کاربرد دارد . اساس کار این نوع هیدروسیکلونها بر پایه تبدیل سرعت خطی مایعات در لحظه ورود به سیکلون به جریان سانتریفوژ و اختلاف دانسیته ذرات جامد و سیال استوار میباشد. به این ترتیب ذرات درون سیال پس از ورود به دستگاه از سیار جدا شده از طریق مخروط معکوس به محفظه جمع آوری شده انتقال یافته و سیار تصفیه شده از استوانه میانی خارج و وارد مدار مصرف می گردد کاربرد این نوع سیکلون در کلیه صنایع ( نفت ، حفاری ، آب ، کشاورزی ، غذایی و … )
هیدروسیکلون شن گیر
این نوع سیکلون جهت جداسازی ناخالصی های سنگین مانند سنگ ، شن و فلزات از آب با بازدهی بالا و هزینه های پائین مورد استفاده قرار می گیرند شرکت نیرو نماد قادر به طراحی و ساخت انواع شن گیر با ظرفیت ها متفاوت می باشد کاربرد این نوع سیکلون نصب بروی منابع آب انواع چاههای مصرف شهری ، کشاورزی ، رودخانه ها ، معدنی و … می باشد.

143 بازدید کل ، 1 امروز

  

شناسه آگهی : 2665b4d7dcd07af7

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر