خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

لوله بازکني و تخلیه چاه در مناطق 22 گانه تهران - سريع - مطمئن - ارزان جهت مشاوره رایگان لطفا تماس بگیرید 09356707287

تماس بگیرید

فروش تضمینی تخم نطفه دار بلدرچین

  • استان: کردستان
  • کشور: ایران
  • ارسال شده: تیر ۲۷, ۱۳۹۷ ۱:۳۸ ب.ظ
  • انقضاء: 117 روز, 16 ساعت
images
images (17)

توضیحات بیشتر

در کشور هندوستان بلدرچین ها در ابتدا در انسیتوی مرکزی تحقیقات طیور به وسیله dr.b.panda در سال ۱۹۷۴ آورده شد و سپس در مراکز تحقیقاتی دیگر در مورد آن مطالعاتی صورت گرفت.این گونه جدید ماکیان که تا دهه اخیر درهندوستان ناشناخته بودن حالا در طول و عرض کشور هندوستان گستردگی قابل ملاحظه های حاصل کرده اند.
حقایق چندی که پرورش بلدرچین را به عنوان یک کار اقتصادی مطرح می سازد به شرح زیر است:
میزان رشد سریع- رسیده شدن در سن حدودا ۶ هفتگی
وزن بدن یک بلدر چین نر بالغ در این سن در حدود ۱۴۰ گرم خواهد بود. در حالیکه ماده ها کمی سنگین تر بوده و وزن آنها به ۱۵۰ این پرنده رنگهای پر مخلوط دارد. همراه با رنگهای سیاه و سایه های مختلف که تفوق رنگ قهوه ای را دارا می باشند. در بلدرچین نر صورت و گلو قهوه ای و گلو و قسمت بالای سینه دارچینی رنگ می باشد.در ماده صورت و گلو قسمت بالای سینه دارچینی روشن با رنگ سیاه است در حالی که قسمت پایینی سینه خرمایی رنگ می باشد.
پرهای بلدرچین مخلوطی از رنگهای سیاه قهوه ای و حالتهای سایه دار آنها است.قسمت های بالایی و سینه بلدرچین های نر خالدار و قسم های پائینی سینه قهوه ای است . وعلامتهای مشکی دارد در حالی که قسمت های پائینی خرمائی است. واریته هائی که بر اساس و الگوی پرها طبقه بندی شده اند زیاد هستند. تخم نطفه دار بلدرچین با کیفیت عالی و تضمینی توسط شرکت برند جوجه ارائه می شود وارسال محصول به سرتاسرکشور در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه ارسال انجام می گیرد جهت خریدی مطمئن با شماره های زیر تماس بگیرید:
۰۹۱۹۹۸۶۲۸۳۸_۰۴۴۳۲۲۵۹۲۹۱
آدرس سایت جهت بازدیدازمحصولات:
brandjooje.com

شناسه آگهی : 7775ad594a2b392e

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر