خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

لوله بازکني و تخلیه چاه در مناطق 22 گانه تهران - سريع - مطمئن - ارزان جهت مشاوره رایگان لطفا تماس بگیرید 09356707287

تماس بگیرید

سرمایه گذاری در کانادا | مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

  • خیابان: بلوار آفریقا (جردن) - خیابان مینا
  • شهر: تهران
  • استان: تهران
  • کشور: ایران
  • ارسال شده: بهمن ۲, ۱۳۹۶ ۱۱:۰۳ ب.ظ
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است

توضیحات بیشتر

سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی با بیش از ۲۰ سال سابقه کار به صورت تخصصی و پیگیر در زمینه مهاجرت به کانادا خدمات شایانی به هزاران خانواده ایرانی که از طریق این سازمان موفق به اخذ اقامت دائم و یا موقت کانادا شده اند را ارائه نموده است.

این سازمان به سرپرستی خانم حوری سلیمانی و با مجوز رسمی از کانادا و عضویت فعال ICCRC به شماره عضویت R419575 مشغول به کار هستند.

سرمایه گذاری در کانادا , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
کشور زیبای کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان است که همه ساله ورود متقاضیان زیادی را از نقاط مختلف دنیا به جامعه ی چند فرهنگی خود می پذیرد. بر کسی پوشیده نیست که کشور کانادا در وضعیت اقتصادی بسیار خوبی قرار دارد و این وضعیت باعث شده است تا شرایط فوق العاده مناسبی برای سرمایه گذاری در کانادا مهیا باشد. کانادا از نظر صنعت و فناوری، کشوری بسیار پیشرفته می باشد که سیستم اقتصادی آن روز به روز در حال پیشرفت و بهبود است. از آنجا که کشور کانادا از امتیازات ویژه ای همانند سطح رفاه اجتماعی بالا، کیفیت آموزشی و تحقیقی برتر و همچنین حقوق اجتماعی و شهروندی خوبی برخوردار می باشد، این کشور توانسته است همواره محبوبیت خود را نزد متقاضیان امر مهاجرت حفظ نماید و بسیاری از افراد، آرزوی مهاجرت به کانادا که از لحاظ اقتصادی نیز جزو اقتصاد های برتر دنیا می باشد را در سر می پرورانند.

سرمایه گذاری در استان های گوناگون کانادا امکان پذیر می باشد ولی شرایط و ضوابط و همین طور مبالغی که برای سرمایه گذاری مورد نیاز است، در هر استان متفاوت است. افرادی که متمایل به سرمایه گذاری در کانادا می باشند می بایست علاوه بر دارا بودن سرمایه ی مورد نیاز برای سرمایه گذاری، سوابق مدیریتی نیز داشته باشند. در صورتی که فرد متقاضی، صاحب یک موسسه ی تولیدی و یا خدماتی باشد، می بایست دفاتر سود و زیان و مدارک مالیاتی را جهت اثبات ارائه دهد. افرادی که شغل های خاصی مانند پزشکی، دندان پزشکی، وکالت و یا شغل هایی از این قبیل دارند دارای شرایط متفاوتی هستند چرا که شغل ایشان به منزله ی سابقه ی مدیریتی برایشان محسوب می شود.

راههای ارتباطی با سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی:
وب سایت: https://hoori.ca/
آدرس کانال تلگرام: https://telegram.me/hoorinews
آدرس دفتر تهران : بلوار آفریقا، خیابان مینا
تلفن دفتر تهران: ۰۲۱۸۸۸۸۴۷۱۹ | ۰۲۱۸۸۶۶۲۰۲۵
آدرس دفتر اصفهان : خیابان سعادت آباد – خیابان شیخ صدوق شمالی
تلفن دفتر اصفهان: ۰۳۱۳۶۶۳۱۳۴۸ | ۰۳۱۳۶۶۲۵۰۷۱
آدرس دفتر تورنتو: ۵۷۹۹ ,Yonge Street ,suite1101 ,Toronto, Ontario Canada M2M 3V3
تلفن دفتر تورنتو : ۰۰۱۶۴۷۳۴۸۳۴۳۴

شناسه آگهی : 5495a65e7ea2c1a0

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر