راهنمای خرید حوله تن پوش

راهنمای خرید حوله تن پوش

با وجود گزینه‌های بیشمار حوله‌های تن پوش در بازار که دارای ویژگی‌های متنوعی هستند، دشوار است که بتوانید بهترین را انتخاب کنید، در این مقاله نکاتی را می‌گوییم که شما را در خرید حوله تن‌پوش راهنمایی خواهد کرد. سلیقه شخصی نقش مهمی در خرید حوله تن پوش دارد. قبل از خرید حوله‌های جدید، بهتر است که در مورد گزینه‌های موجود و انواع مختلف حوله‌های تن پوش و همچنین ویژگی‌های آن‌ها اطلاعات کسب کنید.

سه مورد مهمی که در هنگام خرید حوله جدید باید در نظر گرفت عبارتند از: جنس، وزن و اندازه. ما اینجاییم تا با راهنمای خرید حوله‌ تن پوش، تجربه خرید حوله را کمی آسان‌تر کنیم.

حوله باید از چه جنسی باشد

هنگام انتخاب حوله‌های جدید، باید میزان نرمی، جاذب آب و بادوام بودن پارچه، را در نظر بگیرید. در ادامه برخی از محبوب‌ترین جنس‌ها برای حوله‌ و مزایای هر کدام آورده شده است.

پنبه: پنبه درجه یک دارای پرزهای بسیار بلند است. حوله‌های ساخته شده از پنبه، حوله‌ای نرم و در عین حال جاذب آب را ارائه می‌دهند که به طرز شگفت انگیزی راحت و بادوام است.

بامبو: حوله‌های بامبو معمولاً از ترکیب پنبه و ابریشم مصنوعی ساخته می‌شوند. این حوله‌های طبیعی و سازگار با محیط، زیست فوق العاده نرم و دارای خواص ضد باکتریایی هستند.

نخ پنبه: به دلایل متعددی از جمله راحتی، مقاومت و عدم ایجاد حساسیت برای بسیاری از افراد، به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ها شناخته می‌شوند. این نوع حوله‌ها از پنبه با کیفیت تهیه می‌شوند که باعث می‌شود آن‌ها نرم و لطیف بوده و در عین حال قابلیت جذب آب را نیز داشته باشند. از طرفی، از نظر محیط زیست نیز حوله‌های نخ پنبه‌ای بهترین گزینه محسوب می‌شوند، زیرا تهیه آن‌ها از مواد تجدید پذیر است و در نتیجه به محیط زیست آسیب نمی‌رساند. به همین دلیل، توصیه می‌شود در انتخاب حوله‌ها به حوله‌های نخ پنبه‌ای توجه ویژه داشته باشید.

بیشتر بدانید!  راهنمای خرید تی‌شرت مارک دار اصل زنانه

آیا آبگیری حوله ها متفاوت است؟!

آبگیری حوله‌ها بسته به نوع حوله و شرایط استفاده، متفاوت است. حوله‌ها ممکن است از مواد مختلفی مانند پنبه، میکروفایبر یا نخ پلی‌استر ساخته شوند و هر کدام روش‌های متفاوتی برای آبگیری دارند. همچنین آبگیری حوله‌ها بسته به استفاده آن‌ها اعم از خشک کردن بدن، خشک کردن دست و… نیز متفاوت بوده و نیازمند توجه به جنس حوله و نحوه استفاده از آن‌ها است.

چطور سایز حوله تن پوش را انتخاب کنم ؟

خرید حوله تن پوش

 

اندازه‌گیری صحیح و انتخاب سایز مناسب در زمان خرید حوله‌ تن پوش بسیار مهم است. با توجه به اینکه هدف اصلی از استفاده حوله تن پوش، راحتی و آزادی حرکت است، باید به دقت اندازه بدن خود را بگیرید و ۱۴ سانتی‌متری را به اندازه‌های خود اضافه کنید. این کار به شما اطمینان می‌دهد که حوله تن پوش، به شکلی مناسب و اندازه با بدنتان است و حتی ممکن است با انتخاب اندازه بزرگ‌تر، راحتی و آزادی حرکت بیشتری را تجربه کنید. سایز حوله‌های تن پوش بزرگسال در فروشگاه کالای خواب لایکو به شرح زیر است:

سایز (S): عرض شانه ۴۳ سانتیمتر – قد حوله ۱۰۳ سانتیمتر – دور کمر ۱۰۴ سانتیمتر

سایز (M): عرض شانه ۵۰ سانتیمتر – قد حوله ۱۱۰ سانتیمتر – دور کمر ۱۱۰ سانتیمتر

سایز (L): عرض شانه ۵۲ سانتیمتر – قد حوله ۱۱۵ سانتیمتر – دور کمر ۱۲۰ سانتیمتر

سایز (XL): عرض شانه ۵۷ سانتیمتر – قد حوله ۱۲۰ سانتیمتر – دور کمر ۱۳۰ سانتیمتر

سایز (۲XL): عرض شانه ۶۰ سانتیمتر – قد حوله ۱۲۵ سانتیمتر – دور کمر ۱۴۰ سانتیمتر

بیشتر بدانید!  تعمیر کرکره برقی در مشهد

نتیجه گیری

در نتیجه، انتخاب و خرید حوله تن پوش مهم است و نیازمند توجه به مواردی مانند اندازه، جنس و راحتی در استفاده است. برای دستیابی به خرید بهترین حوله تن پوش، مطمئن شوید که حوله تن پوش انتخابی، با ابعاد بدن شما متناسب است و به شما احساس راحتی و آزادی حرکت می‌دهد. انتخاب جنس حوله مهم است؛ بنابراین، بهتر است از موادی با خواص جذب آب و نرمی مناسب استفاده کنید. با توجه به این نکات، می‌توانید حوله تن پوشی را انتخاب کنید که باعث افزایش راحتی بعد از حمام شود و در همه شرایط به شما احساس راحتی و رضایت بخشی دهد. برای خرید حوله با کیفیت، از سایت محصولات لایکو به آدرس https://www.laicogroup.com/fa/ دیدن نمایید.