ترمومتر ASTM لودویگ اشنایدر

6 ماه قبل در
کد آگهی : 193812
    قیمتتماس بگیرید
    استان / شهر تهران

شرکت اشنایدر، یکی از شرکت های قدیمی و معتبر در زمینه تولید انواع وسایل اندازه گیری دما و چگالی می باشد. این شرکت در سال ۱۹۱۰ و توسط شخصی به نام بنیامین اشنایدر تاسیس شده است و تا به امروز نیز مرغوب ترین وسایل محاسبه دما را در سراسر جهان عرضه می کند. ترمومتر ASTM لودیوگ اشنایدر یکی از مهم ترین و معروف ترین محصولات کمپانی اشنایدر می باشد.

مدل های ترمومتر ASTM لودویگ اشنایدر
ترمومترهای لودیگ اشنایدر در انواع مختلفی تولید می شوند. هر کدام از این مدل ها در صنایع مختلفی از قبیلِ گاز، نفت، پتروشیمی و… مورد استفاده قرار می گیرند. کاربردی ترین مدل های ترمومتر اشنایدر عبارتند از:

ترمومتر لودویگ اشنایدر مدل ۱C
ترمومتر لودویگ اشنایدر مدل ۱C، دارای استاندارد ASTM می باشد. استاندارد ASTM توسط سازمانی به همین نام در آمریکا، به وسایل اندازه گیری مرغوب و با کیفیت، اعطا می شود. ترمومتر ASTM فوق در آزمایشگاه های مختلف مانند مواد غذایی، نفت و گاز، پتروشیمی، رنگ و … مورد استفاده قرار می گیرد و بازه اندازه گیری آن، بین منفی ۲۰ تا مثبت ۱۵۰ درجه سانتی گراد می باشد. همچنین، دقت عملکرد این ترمومتر، ۱ درجه سانتی گراد است.

ترمومتر اشنایدر مدل ۲C
یکی دیگر از ترمومتر های معروف اشنایدر، مدل ۲C می باشد. این ترمومتر می تواند فرآیند محاسبه دما را با دقت ۱ درجه سانتی گراد انجام دهد و بازه عملکرد آن، منفی ۵ تا مثبت ۳۰۰ درجه سانتی گراد است. نکته ای دیگر اینکه، ترمومتر ASTM فوق در تست های مواد روغنی و سوختی، مورد استفاده قرار می گیرد.

ترمومتر لودویگ اشنایدر مدل ۳C
ترمومتر اشنایدر ۳C نیز برای کالیبراسیون مواد روغنی و سوختی و در صنایعی مانندِ پتروشیمی، نفت، معدن، گاز و… بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. بازه عملکرد این ترمومتر ASTM نیز منفی ۵ تا مثبت ۴۰۰ درجه سانتی گراد می باشد و دقت اندازه گیری آن ۱ درجه سانتی گراد است.

ترمومتر اشنایدر مدل ۵C
ترمومتر اشنایدر مدل ۵C در صنایع غذایی، معدنی، سوختی، دارویی و… مورد استفاده قرار می گیرد و آزمایش های نقطه ابری و نقطه ریزش به وسیله آن، انجام می شود. همچنین، بازه دمایی قابل اندازه گیری توسط ترمومتر ASTM فوق، منفی ۳۸ تا مثبت ۵۰ درجه سلسیوس می باشد. در ساختار ترمومتر لودویگ اشنایدر ۵C، از مایع جیوه استفاده شده است و دقت عملکرد این ترمومتر در محاسبه دما ۱ درجه سانتی گراد می باشد.

ترمومتر لودویگ اشنایدر مدل ۶C
ترمومتر لودویگ اشنایدر ۶C نیز همانند مدل ۵C، در تست های نقطه ابری و نقطه ریزش، مورد استفاده قرار می گیرد. محدوده اندازه گیری این ترمومتر نیز منفی ۸۰ تا مثبت ۲۰ درجه سانتی گراد است و دقت عملکرد آن ۱ درجه سلسیوس می باشد. همچنین ترمومتر فوق در برابر مواد قلیایی و اسیدی، کاملا مقاوم می باشد.

ترمومتر اشنایدر مدل ۷C
یکی دیگر از ترمومتر های کاربردی اشنایدر، مدل ۷C می باشد. این ترمومتر می تواند تست تقطیر را در بازه دمایی منفی ۲ تا مثبت ۳۰۰ درجه سانتی گراد، انجام دهد. نکته ای دیگر اینکه، ترمومتر ASTM فوق در صنایعی از قبیلِ نفت، پتروشیمی، معدن، گاز و… مورد استفاده قرار می گیرد.

ترمومتر لودویگ اشنایدر مدل ۸C
ترمومتر اشنایدر ۸C را می توان برای انجام آزمایش تقطیر در صنایع نفت، پتروشیمی، رنگ، معدن، چسب و…، مورد استفاده قرار داد. دقت عملکرد ترمومتر فوق نیز، ۱ درجه سلسیوس می باشد و

پیام پلیس فتا
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.
پیام آگهی روز
آگهی روز هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه