فروشگاه فرش عالی قاپو

خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

تماس بگیرید

تعمیرگاه مجاز سامسونگ در تهران (مدرن تکنیک)

  • فــــــــــروخته شد !
  • شهر: تهران
  • استان: تهران
  • ارسال شده: مرداد ۲۱, ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ب.ظ
  • انقضاء: 295 روز, 4 ساعت
mojazsamsung

توضیحات بیشتر

تعمیرگاه مجاز سامسونگ در تهران (مدرن تکنیک)
تعمیر ساید بای ساید – تعمیر ماشین ظرفشویی – تعمیر ماشین لباسشویی – تعمیر ماکروفر – تعمیر مایکروویو – تعمیر یخچال فریزر
نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران (مدرن تکنیک)
شعب سرویس:
دفتر مرکزی : ۶۲۹۴۱ – ۶۶۳۶۴۲۰۸ – ۶۶۳۶۴۲۰۷
شمال و شمال شرق تهران : ۲۶۸۰۳۳۱۷ – ۲۲۰۰۰۹۳۲
شمال غرب تهران : ۸۸۵۶۶۳۵۹
جنوب تهران : ۵۵۱۰۲۳۷۰
غرب تهران : ۴۴۳۶۲۵۱۷ – ۴۴۲۵۵۴۵۱
لواسان : ۲۶۵۶۹۸۵۹
جنوب غرب تهران : ۶۶۱۹۱۴۴۵
تهرانپارس : ۷۷۰۸۱۰۹۰
پاسداران : ۲۲۸۷۹۳۴۳
توحید : ۶۶۹۳۵۹۱۵
تعمیرات تخصصی لوازم خانگی
۲۴ ساعت شبانه روز
۷ روز هفته

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران عبارتند از:
۱٫ تعمیر یخچال فریزر سامسونگ
۲٫ تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
۳٫ تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
۴٫ تعمیر اجاق گاز سامسونگ
۵٫ تعمیر ماکروفر- مایکروویو سامسونگ
۶٫ تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

لوازم خانگی سامسونگ و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی
بر اساس آمار به دست آمده لوازم خانگی سامسونگ به دلیل اعتبار بالا در بین خانواده های ایرانی جایگاه خاص و ویژه ای دارد. به نحوی که هر ایرانی حداقل چندین لوازم خانگی از این برند را در منزل مورد استفاده قرار می دهد. کیفیت بالای قطعات و لوازم جانبی این برند سبب شده است نیاز مصرف کننده به تعمیرات بسیار در مقایسه به سایر برندها کمتر جلوه کند. از آنجایی که هر وسیله برقی در گذر زمان نیاز به تعمیرات و بررسی مجدد برای کارایی بهتر دارد شما را با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ آشنا می کنیم.
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ
مرکز تعمیرات سامسونگ با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص این مهم را برای شما فراهم ساخته است که در کوتاه ترین زمان ممکن لوازم برقی خود را سرویس کنید. تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی سامسونگ تعمیر و بررسی انواع لوازم برقی از قبیل یخچال های ساید بای ساید یا فریزر ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروفر ، جاروبرقی و غیره را فراهم آورده است.
سرویس دهی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ
بدون تردید نیاز به وسایل برقی در منزل تعمیرات سریع و اساسی آن را برای افراد بسیار مهم جلوه داده است. از همین رو متخصصان تعمیرات لوازم خانگی با سرویس دهی فوری به صورت ۲۴ ساعته را برای شما فراهم آورده است. حتی در روزهای تعطیل شما می توانید در کمتر از ۲ ساعت با حضور متخصصان در محل تعمیرات وسایل خود را به آن ها بسپارید
کلام آخر
بدون تردید هر گونه وسیله برقی در گذر زمان نیازمند به بررسی و تعمیرات خواهد بود. از همین رو تعمیرکاران و نمایندگی های مجاز زیر نظر شرکت سامسونگ این مهم را برای شما فراهم آورده اند. از این پس شما می توانید تنها با یک تماس با واحد پشتیبانی از طریق شماره تماس های موجود در سایت کار را به کاردان بسپارید. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل درخدمت مشتریان عزیز است.

#تعمیر ماکروفرسامسونگ #تعمیر مایکروفر سامسونگ #سرویس ماکروفر سامسونگ #تعمیرات ماکروفر سامسونگ #سرویس مایکروفر سامسونگ #تعمیرات مایکروفر سامسونگ # تعمیر ماکرویو سامسونگ #تعمیر مایکرویو سامسونگ #سرویس ماکرویو سامسونگ #تعمیرات ماکرویو سامسونگ #سرویس مایکرویو سامسونگ #تعمیرات مایکرویو سامسونگ # تعمیر ماکروویو سامسونگ #تعمیر مایکروویو سامسونگ #س

شناسه آگهی : 4215f3251d9c96b1