دکتر امیر حیدریان تورنتو: دندانپزشکی با تجربه و متخصص در کانادا و ایران

دکتر امیر حیدریان تورنتو: دندانپزشکی با تجربه و متخصص در کانادا و ایران

دکتر امیر حیدریان تورنتو اقامت داشتند و اکنون جز معدود دندان پزشکانی است که به زادگاه خود بازگشته است. دکتر امیر حیدریان معتقد هستند که دندان های زیبا و شکیل می تواند باعث بالا بردن سطح اعتماد بنفس نیز باشد. در حال حاضر در کشور ما کلینیک ها و مطب های مختلف و فراوانی در زمینه دندان پزشکی مشغول به فعالیت هستند. بی شک هر کدام از آن ها کادر پزشکی و تجهیزات مختلف به خود را دارند. بنابراین حرکت در این مسیر دشوار خواهد بود. در ادامه با ما همراه شوید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با دکتر حیدریان ارائه دهیم.

زندگی نامه و معرفی اجمالی از دکتر امیر حیدریان

سال هاست که دکتر امیر حیدریان در تورنتو فعالیت حرفه ایی خود را در زمینه خدمات دندان پزشکی آغاز کرده اند. دکتر حیدریان در سال ۱۳۴۶ در یک خانواده ایرانی ساکن قم دیده به جهان گشودند. ایشان همچنان که تحصیلات خود را در مقاطع ابتدایی تا دبیرستان سپری می کردند اما هدف و آینده تحصیلی و شغلی خود را ترسیم کرده بودند. دندان پزشکی رشته ایی جذابی بود که مصمم شدند که می توانند در آن موفق باشند و بدرخشند. پس برای رسیدن به این آرزو تمامی همت خود را به کار گرفتند و خانواده نیز تمام قد حمایتگر ایشان بودند.

لذا خانواده تصمیم گرفت که فرزندشان ادامه تحصیلات خود را از سوم دبستان در مدارس تهران مانند دبیرستان هشترودی، البرز، هدف ادامه دهد. در نهایت دیپلم خود را در دبیرستان ۲۲ بهمن شهرزیبا دریافت کرد. امیر حیدریان که اکنون فارغ التحصیل شده بود به عنوان یک جوان تحصیل کرده و با انگیزه، متوجه شد که می تواند در خارج از کشور در پی تحقق رویای خود برآید. پس نگاهشان را برای ادامه تحصیلات به خارج از کشور معطوف کردند و سپتامبر ۱۹۸۶ کانادا را برای مهاجرت انتخاب نمودند.

بیشتر بدانید!  جدیدترین داروی درمان پارکینسون (3 داروی جدید)

تحصیلات حرفه ایی و سرتیفیکت های دکتر امیر حیدریان   

دکتر امیر حیدریان با این ایده که در شغل خود باید بهترین باشد، در کانادا آموزش های متعددی را گذرانده است و همچنان می گذراند . دکتر حیدریان بیان می کنند که بعد از سپری کردن تحصیلات آکادمی خود تقریبا هر ماه چندین بار در دوره ها و رویدادهای مختلف دندان پزشکی که در کانادا برگزار می شود شرکت می کنند تا با آخرین تکنیک های دندان پزشکی زیبایی در کنار پیشرفت ها و نوآوری های متعدد در سطح جهانی آشنا گردند. این دکتر دندان پزشک که دائما در حال ارتقا دانش حرفه ایی خویش است قصد دارد به بیماران کمک کند تا دندان و ساختار دندانی سالمی داشته باشند. در ادامه سال های تحصیل و فعالیت دکتر را با هم مرور می کنیم:

  • ۱۹۹۰تا ۱۹۹۲ در دانشگاه یورک مشغول تحصیل شدند.
  • دارای سه بورس تحصیلی از York Entrance scholarship  و Canada scholarship  و Ontario scholarship
  • در بازه زمانی ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۶ در دانشگاه تورنتو مشغول به علم آموزی بودند.
  • در ژوئن ۱۹۹۶ از دانشگاه تورنتو که جز اولین دانشگاه از نظر علمی کانادا است با درجه ممتازی فارغ التحصیل شدند.

دکتر امیر حیدریان در تورنتو

 

  • دو سال سابقه خدمت در شهرهای ولند و آبشار نیاگارا دارند.
  • در سال ۱۹۹۸ مطب خود را در تورنتو افتتاح کردند.
  • آخرین ایستگاه کاری ایشان در کانادا به سال ۲۰۲۲ باز می گردد و مطبشان را در تورنتو اداره کرده اند.

علاقمندی ها و روزمرگی های دکتر حیدریان

ایشان علاوه بر این بدون نادیده گرفتن حقوق بیماران درصدد هستند که خدمات بهداشتی دهان و دندان را با بالاترین کیفیت به بیماران خود ارائه دهند. ایشان بیان می دارند که دانش و فناوری روز ایجاب می کند که درمان را، با بیمار برنامه ریزی کنیم و درمان هایی به کار بگیریم که خواسته های مراجعه کنندگان برآورده شود. دکتر حیدریان می گویند که رشته دندان پزشکی نیازمند یک پایه قوی دانشگاهی و همچنین مهارت بین فردی و هوش هیجانی است. علاوه برآن معتقدند که بدون مهارت دستی و حس زیباشناسی نمی توانید یک دندان پزشک موفق باشید.

بیشتر بدانید!  چگونه با تبلیغات آنلاین پول درآورید؟

دکتر امیر حیدریان در تورنتو

با مرور روزمرگی ها و علایق ایشان این حس زیباشناسی به وفور نمایان می شود. این دندان پزشک ماهر، فراغتشان را بیشترین در مرزعه و باغی که درختان آن را خود کاشته اند می گذرانند. به طور خلاصه در یک جمله عاشق طبیعت، گلکاری و باغبانی هستند. خستگی های طول روز را هم با ورزش هایی چون پیاده روی، اسب سواری، اسکواش و پینگ پنگ برطرف می نمایند.

در پایان

دکتر امیر حیدریان در تورنتو یک زندگی علمی بسیار موفق را سپری کرده اند. اینک با کوله باری از تجربه و تخصص در زمینه بیماری های فک و دندان و لثه عازم ایران شده اند. ایشان بر روی بیماران خود عمل های غیر ضروری انجام نمی دهند و با تخصص خود مشکلات دندانی مراجعه کنندگان را از ریشه برطرف می نمایند. ایشان از جمله دندان پزشکانی است که کار خود را بسیار تمیز و دقیق انجام می دهند. همچنین از کمک به هر مراجعه کننده برای دستیابی به لبخندی زیبا با دندان هایی سالم با ارائه درمان های تخصصی، بسیار لذت می برند. زیرا مناسب ترین درمان ها و خدمات دندان پزشکی می تواند برای هر مراجعه کننده یک تجربه مثبت و دلپذیر باشد.

او مصمم است که مناسب ترین درمان ها را برای بیمارانش ارائه دهد. هدف او کمک به بیماران است که احساس راحتی کنند و امیدوار است که برای هر بیمار یک تجربه دندانپزشکی مثبت و دلپذیر فراهم کند.

سایت : amirhaydarian.ir